Statybos paslaugos Kaune

Statybos paslaugos Kaune yra mūsų specializacija. Namo, sodybos, sodo namelio pavėsinės ar šiaip kokio kito statinio statyba reikalauja nemažai laiko viską apgalvoti ir suplanuoti,- ypač kurioje vietoje ir kaip statysime, nes tai ne vienos dienos projektas, kurio už metų ar dvejų negriausime.

 

Nors ir atsirado palengvintos sąlygos namų statybai, reikėtų nemenkai padirbėti bent pieštuku ant popieriaus, o jei yra būtinybė kreiptis ir į architektą.

 

Šiomis dienomis rangovai ar statytojai vis labiau nekreipia dėmesio į tam tikrus statybos reikalavimus ar daro darbus kitaip nei turėtų, taupydami savo laiką, bet ne kliento pinigus. Pavyzdžiui prieš pamatų liejimą nenuima augalinio sluoksnio, taupydami žvyrui ar smėliui.

 

Statybos paslaugos Kaune – pasyvūs namai

Artėjant 2018 metams, kai visi projektai – namai privalės būti A++ klasės – pasyvūs namai, labai svarbu įsivertinti kokius pamatus – juostinius, gręžtinius ar plokščiuosius, pasirinkti.

 

Ne mažiau svarbu nuspręsti iš kokių medžiagų statysime savo būstą. Dėl pasiūlos gausos net nežinai kokius blokelius sienoms rinktis, o gal karkasas būtų neprošal ir dar skydinis namas neblogai.

 

Mūsų pasiūlymas – rinktis tik su specialisto pagalba, mes gi norime saugoti gamtą jos neteršdami ar dar ateityje sulaukti kamino mokesčio.

Stogas bene svarbiausia namo dalis, per jį daugiausiai prarandama šilumos.

 

Labai naudinga, bent vieną stogo šlaitą nukreipti į pietinę pusę, ant kurio jums būtų patogu įmontuoti saulės kolektorių ar foto panelę,- visgi nuo 2016 metų jau bus privaloma turėti bent vieną atsinaujinančios energijos šaltinį.

 

Žvelgiant į šių dienų situaciją su sausra, labai naudinga nuo namo ar sklypo surinkti lietaus vandenį ir jį panaudoti laistymui arba vandens nuleidimui klozete.

 

Galbūt šiandieninės naujos sistemos vis dar yra brangios, bet gerai pamąsčius, galima pasidaryti paprastas ir tikrai unikalias vandens surinkimo talpyklas.

 

Labai gaila, kad žmonės šiomis dienomis vis dar naudoja senovinio tipo kanalizacijos sistemas, nekreipdami dėmesio į tai, kaip teršiama gamta, tuo tarpu tikrai yra įvairiausių buitinių nuotekų valymo įrenginiai ar paprasčiausi biotualetai.

 

Vandentiekio, kanalizacijos ar kiti statybos darbai Kaune turėtų būti atliekami specialistų, dėl kelių priežasčių: nesitiki, kad kuris nors iš jūsų norėtų ardyti trinkeles ar kasti naujai pasėtą veją dėl neveikiančių sistemų; keičiasi inovacijos, o svarbiausia darbo našumas.

 

Kelio ar kiemo įrengimas dar vienas labai svarbus momentas, kuris reikalauja daug darbo ir investicijų. Šioje vietoje nėra būtinybės kreiptis į architektą ar dizainerį, tiesiog reikia pasinaudoti vaizduote. Nekonkuruokite su kaimynais, būkite unikalūs, susikurkite savo aplinką, kurioje jūs jaustumėtės puikiai.

 

Statybos darbai – kainos

 

Didžiają dalį statybos darbų kainos sudaro medžiagos ir darbo užmokestis, todėl verta pasirinkti profesionalius statybos sritį išmanančius rangovus. Norint apytiksliai nustatyti planuojamų statybos darbų kainą, užtenka žinoti namo plotą ir apsispręsti, kokia bus namo konstrukcija ir pagrindinė komplektacija.

 

Pasistenkite įvertinti statybos medžiagų kiekius. Jeigu neturite tikslaus medžiagų kiekių žiniaraščio, tuomet kai kurių medžiagų kiekį galima nustatyti pagal turimus brėžinius. Pavyzdžiui, betono ar mūro, skiedinio tinkavimui ir apšiltinimo medžiagų kiekius galima nustatyti namo plotą padauginus iš sluoksnio storio.

 

Iš brėžinių taip pat yra nesunku nustatyti grindų dangos, plytelių ar stogo dangos kiekį. Skaičiuojant taip pat yra patartina pasilikti atsargą numatant likučius, užleidimus, rezervą sugadinimui. Kiekvienas projektas yra skaičiuojamas individualiai, tad tikslią sąmatą galime pateikti tik įvertinę Jūsų projekto poreikius. Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą. Statybos paslaugos Kaune – darbų medis siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį.

 

 

 

saules kolektoriu irengimas
darbu medis namo statyba
saules kolektoriai ant stogo
5/5 (2 Reviews)