Inžineriniai tinklai

„Darbų medis“ specializuojasi lauko inžinerinių tinklų tiesimu Kaune. Bendrovės specialistai tiesia ir montuoja vandentiekio, nuotekų, drenažo tinklus. Montuoja buitinių nuotekų valymo įrenginius, stato siurblines, atlieka kasybos darbus. Įmonė dirba su juridiniais ir fiziniais asmenimis. 

Projektų įgyvendinimą atlieka pas mus dirbatys savo srities specialistai. Ne tik atliekame darbus, bet ir konsultuojame ir patariame savo klientams rūpimais klausimais. Visuomet supažindiname su inžinerinių tinklų statybos planu bei saugos reikalavimais, taip pat pateikiame būsimo projekto sąnaudų apskaičiavimus. Pasirūpiname viskuo, jog inžinerinių tinklų įrengimas ar kiti statybos projektai nesukeltų papildomų rūpesčių.

inzineriniai tinklai kaunas

 

Inžineriniai tinklai – lauko ir vidaus sistemos

Inžineriniai tinklai – vandentiekio, paviršinio vandens, drenažo, kanalizacijos įrengimas ir kiti susiję darbai yra viena iš pagrindinių mūsų veiklos krypčių. Jau ilgus metus profesionaliai atliekame vidaus ir lauko inžinerinių tinklų irengimo darbus. Siūlome platų paslaugų spektrą nuo projekto parengimo iki tinkamo įrengimo ir dokumentacijos pridavimo atsakingoms institucijoms.

 

Esame pasiruošę padėti įvairiuose projektų etapuose – ne tik įrengiame naujus inžinerinius tinklus, bet ir atliekame vandentiekio, nuotekų tinkle ir kitus renovacijos darbus. Savo klientams siūlome inovatyvius bei ekonomiškus inžinerinių tinklų sprendimus. Užtikriname aukštą teikiamų paslaugų kokybę, tikslius terminus, techninę priežiūrą ir pogarantinį aptarnavimą.

 

Pastatų ir lauko inžinerinių tinklų projektavimas

Norint sėkmingai įgyvendinti projektą, tam yra reikalingas geras projektas. Projekto planavimas vykdomas pagal tikslius techninius duomenis ir paskaičiavimus. Pagal užsakovo poreikius paruošiame brėžinius ir schemas, atliekame geodezinius matavimus ir parenkame reikalingas statybines medžiagas.

 

Taip pat sutvarkome visus reikalingus dokumentus bei leidimus. Juos suderiname ir priduodame reikalingoms institucijoms. Tinkamas inžinerinių tinklų projektavimas leis užtikrinti skalndų įrengimą. Rengiame ir projektuojame šiuos inžinerinius tinklus – vandentiekį, kanalizaciją, lietaus vandens nuvedimos sistemas ir drenažą.

 

Vandentiekio tinklų ir sistemų įrengimas

Klojame lauko tvandentiekio tinklus – požemines jungtis, sklendes, įrengiame hidrantus. Požemines trasas klojame prakalimo, prastūmimo ir gręžimo būdais. Įrengiame vandentiekio tiekimo sistemas ir prijungiame vidaus kanalizacijos vamzdynus prie netoliese esančių kitų lauko vandens šaltinių ir nuotekų tinkle – gręžinių ar centralizuotų miesto vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų. Įrengiame apskaitos mazgus ir prieš priduodami projektą, atliekame hidraulinius vamzdynų bandymus.

 

Kanalizacijos tinklų įrengimas – buitinių nuotekų valymo, kaupimo ir lietaus vandens kaupimos sistemos

Atliekame tiek paprastus kanalizacijos įvedimus į gyvenamuosius namus, tiek ir montuojame sudėtingas kanalizacijos sistemas, įtraukiant naftos ir riebalų gaudykles, kitus valymo įrengimus Pagal projekto planus Jūsų namų valdos sklype kokybiškai sumontuojame šulinio žiedus ir nuotekų valymo įrenginius. Nuotekų kaupimo rezervuarai yra parenkami pagal Jūsų vietovės specifiką ir gruntinių vandenų aukštį. Prieš pradedant darbus paruošiame detalizuotą medžiagų ir darbų sąmata. Kanalizacijos įrengimo kaina priklauso nuo keleto veiksnių, tokių kaip namo atstumas iki kanalizacijos nutekėjimo taško, medžiagų kiekis, privažiavimo sudėtingumas, žemės paviršiaus tipas. Visada stengiames su klientu rasti optimaliausią įrengimo sprendimą, jog kanalizacijos sistema funkcionuotų nepriekaištingai už kuo priimtinesnę kainą.

 

Nuotekų siurblinių įrengimas

Įrengiame nuotekų šalinimo siurblines, kurios pagal projekto poreikius pakelias nuotekas iki reikiamo kolektroriaus lygio. Įrengiame siurblines perpumpuoti miesto nuotekas, požeminius ar pramoninius vandenis.Pagal Jūsų inžinerinių tinklų poreikius pilnai sukomplektuojame siurblines su su pasirinktais korpusais, siurbliais, automatika ir kitais priedai. Tinkama konstrukcija ir siurblinių diametras parenkamaspagal nuotekų tipą, kiekį, perpumpavimo nuotolį, trasos aukštį ir diametrą.

 

Riebalų gaudyklių ir naftos atskirtuvų montavimas

Įrengiame riebalų gaudykles ir naftos atskirtuvus pagal kiekvieno kliento specifinius poreikius. Įrenginiai gali būti montuojamos patalpų viduje arba lauke po žeme. Siūlome platų pasirinkimą individualiems namams bei pramoniniams objektams. Gaudyklių našumas yra parenkamas pagal išleidžiamo vandens kiekį per sekundę bei į generuojamų riebalų ar naftos kiekį . Kiekvienu atveju mes atliekame atskirus skaičiavimus pagal užsakymą. Visi įrenginiai atitinka sertifikavimo normas ir turi CE ženklinimą. Jie atitinka visus Europos sąjungos ir Lietuvoje keliamus reikalavimus, pristatant gaudykles ir atskirtuvus, kartu pateikiami ir visi Lietuvos institucijų reikalaujami sertifikatai, atitikties deklaracijos ir kt. dokumentai;

 

Kasimo darbai

Kasimo darbai įrengimui yra atliekami atvirais metodais – rankiniu būdu arba naudojant ekskavatorių. Jei nėra galimybės kasti atviru būdu, tuomet mes naudojame betranšėjas technologijas. Kasame gruntą, žemę, dirvožemį, taip pat įrengiame drenažą, montuojame pastatų aptarnavimo įrangą. Esant poreikiui taip pat siūlome ekskavatoriaus nuomą. Po inžinerinių tinklų darbų visada atliekame aplinkos atstatymo darbus ir sutvarkome darbų teritoriją.

 

Lietaus nuotekų sistemų įrengimas

Atliekame lietaus nuotekų surinkimo sistemos įrengimo darbus: tranšėjų kasimas ir vamzdžių klojimas, pagrindo paruošimas, lietaus nuotekų talpyklų ir rezervuarų montavimas, lapų gaudyklių montavimas, lietaus nuotekų surinkimo sistemos įrengimas. Surinktas lietaus vanduo nuo stogų nuvedamas į centralizuotą lietaus nuotekų sistemą ar lietaus surinkimo talpas (šulinio žiedus), melioracijos griovius. Pirma iškasamos tranšėjos aplink esamą pastatą tose vietose, kur yra suplanuoti lietaus nuotekų sistemos vamzdynai, sumontuojamos lapų gaudyklės po lietvamzdžiais. Klojami vamzdžiai ir užpilami smėliu. Surinkimo talpos (jeigu būtina) yra parenkamos pagal stogo plotą, o nuvedimo vamzdžių diametras pagal pratekančio vandens kiekį.

Inžineriniai tinklai Kaune – mūsų paslaugos:
 • Lauko inžinerinių tinklų projektavimas
 • Vandentekio tinklų įrengimas
 • Kanalizacijos tinklų įrengimas
 • Nuotekų siurblynių įrengimas
 • Lietaus kanalizacijos tinklų projektavimas
 • Riebalų gaudyklių įrengimas
 • Naftos atskirtuvų įrengimas
 • Talpyklos, rezervuarai
 • Ekskavatoriaus nuoma
 • Aplinkos atstatymo darbai po inžinierinių komunikacijų įrengimo
 • Vandentiekio ir nuotekų tinklų renovacija
 • Lietaus nuotekų sistemos
 • Kasame gruntą, žemę, dirvožemį, įrengiame tranšėjas, drenažą, montuojame pastatų aptarnavimo įrangą.
 • Vandentiekio tiekimo sistemų įrengimas
 • Vidaus kanalizacijos prisijungimai prie lauko nuotekų tinklų
 • Individualių namų prisijungimai prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų

 

 

Mūsų  pagrindinė veiklos kryptis yra požeminės komunikacijos, tai yra vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas. Mūsų įmonė ir siūlo visą šių paslaugų spektrą nuo projekto ir derinimo, darbų atlikimo iki pridavimo atitinkamoms instancijoms.

 • Parengsime inžinerinių tinklų projektą;
 • Suderinsime dokumentaciją;
 • Išimsime visus reikiamus darbams pradėti leidimus;
 • Atliksime darbus;
 • Įrengsime apskaitos mazgą;
 • Paruošime dokumentaciją pridavimui;
 • Priduosime atitinkamoms instancijoms.

Susisiekite su mumis

3.3/5 (3 Reviews)